3 věci, které většina lidí odmítá

Lidé velmi často mají negativní postoj k tomu, co jim v životě může rychle pomoci vymanit se ze začarovaného kruhu životních proher.

Zajímá vás o jaké 3 věci se jedná?

Co je řešením a lékem na stagnaci a upadající výsledky, hroutící se vztahy a jak je možné vystoupit z kolotoče, který se roztáčí rychleji a rychleji až se vám z toho začne zvedat žaludek?

Nevím, jestli jste si toho všimli…

Cyber woman with modern military target eye conceptNejvětší vliv na náš život nemá to, co uděláme jednou. Stejně jako jeden přívalový déšť nevyhloubí hluboké údolí řeky, stejně jako se člověk přes noc nenaučí cizí jazyk nebo stejně jako se z jednoho zákusku nestanete hned obézní, je to stejné i s naším životem a tím kým jsme.

O aktuálním stavu rozhoduje to, co děláme pravidelně a dlouhodobě.

Jíte nezdravě, chybí vám pohyb, neumíte říkat NE nebo se necháte svým okolím kritizovat a obětujete svůj čas a pozornost druhým?

Garantuji vám, že výsledek se po čase dostaví a až vám to začne vadit, bude mnohem složitější vyřešit následky, jelikož ani ty nebude možné vyřešit přes noc.

A to bude bolet…

Radikální změny bolí více než ty pomalejší, na začátku obou však stojí to, že je nejprve potřeba si uvědomit aktuální stav a směr jakým se pravě teď pohybujete.

Co je důležité si uvědomit?

Young girl thinking with illustrated brainJe důležité uvědomit si a pojmenovat trend a přijmout současný stav jako bod, od kterého je v naší moci se odrazit.

Pohybujete se žádoucím směrem nebo naopak prožíváte období, kdy se vám v životě staví do cesty množství překážek?

Pokud se pohybujete žádoucím směrem, gratuluji vám! Nyní máte skvělou příležitost svůj růst urychlit. A jestliže jste aktuálně v opačné situaci, je důležité začít jednat jinak a rychle se rozhodnout svoji situaci začít aktivně řešit.

Na začátku jste tento článek začali číst ze zvědavosti, jaké 3 věci lidé odmítají. Nyní je ten správný čas je odhalit.

3 věci, které většina lidí odmítá

1. Sami sebe
2. Pravidelnost
3. Otázky

Ano, právě k těmto 3 věcem má většina lidí negativní postoj a pokud aktuálně nejste v životě úspěšní, jsem si jistý, že minimálně u jedné věci z této trojice je to i váš problém.

Odmítání sebe sama

Dokud totiž nejsme schopní přijmout odpovědnost za aktuální stav a přijmout sami sebe a své předchozí chování, máme problém a neuvědomujeme si ho.

Usilovně se snažíme přesvědčovat ostatní o své pravdě, bojujeme za ni a stěžujeme si na nespravedlnost současného stavu a přitom nevědomě tvrdohlavě odmítáme sami sebe a svádíme vinu na okolnosti a své okolí.

Nejen že nám to v ničem nepomůže, stojí nás to spoustu energie a směr našeho života dlouhodobě zůstává bohužel stejný.

Chybí rytmus (pravidelnost)

produktivitaPředstavte si, že jste na koncertě vaší oblíbené hudby. Jenže tentokrát je něco špatně. Místo známých melodií se ozývá změť nepravidelných tónů.

Hudebníci dnes hrají jinak. Z jejich nástrojů se ozývají různě dlouhé tóny. I když jsou to ty správné tóny, výsledek je jiný. Hudebníci vaše oblíbené tóny písně dnes sice hrají ve správném pořadí, tak jak je vidí v notovém zápisu před sebou, jenže jim chybí informace o rytmu skladby a délce tónů.

Výsledkem je změť tónů, která ani zdaleka nepřipomíná melodii, která vám jindy dělá radost a máte ji spojenou s dobrou náladou.

A přitom jediné, co je jinak, je fakt, že písni chybí rytmus a místo výsledné oblíbené melodie je výsledkem chaos a disharmonie.

Lidé nemají rádi otázky

Scoolgirl standing in class near a green blackboardPravděpodobně je to negativní důsledek naší školní výchovy. Faktem je, že většina lidí má ze školy vybudovaný negativní vztah k otázkám.

Je to tím, že mají ve svých vzpomínkách otázky spojené s negativními pocity spojenými se školním hodnocením a známkováním, a neuvědomují si obrovský potenciál otázek pro svůj život.

Otázky se pro ně staly něčím, čemu se raději vyhýbají a pokud už na nějakou musí odpovědět, dělají to tak, aby odpověděli co nejrychleji a hlavně, “ať už se mne raději nikdo na nic neptá, protože když nebudu znát správnou odpověď… budu… (doplňte si sami).

Jenže právě otázky jsou v životě tím nejlepším nakopávačem a směrovačem naší pozornosti. Jsou to právě otázky, které nás posouvají rychle dopředu a ke kterým, když změníme svůj vztah, stanou se hybnou silou naší lepší budoucnosti.

Příčina —> následek. Otázka —> odpověď.

Otázky pomáhají objevovat souvislosti a uspořádat si chaoticky uložené informace v našem mozku. Dobře položená otázka nám dokáže pomoci nasměrovat pozornost k faktům, která si potřebujeme uvědomit.

Díky odpovědím nalézáme vlastní řešení, která jsme ani nevěřili, že jsme schopni vymyslet.

Mluvím z vlastní zkušenosti.

jan-cepelka-vyrezV roce 2005 mi otázky a koučovací techniky proměnily život. Ze zakřiknutého třicátníka se během pár měsíců stal manažer tří týmů, zástupce IT ředitele a nyní majitel vlastní společnosti.

A přitom na začátku mé proměny byly právě správně kladené otázky, které přicházely ve správném pořadí a pravidelně od mého kouče. Pomohly mi rychle vyrůst a změnit svůj vztah k sobě.

Začal jsem si díky nim více věřit a výsledky se brzy dostavily.

Může to být i váš příběh?

Ano může. Záleží jen na tom, jestli jste rozhodnutí a přesně víte, co už v životě nechcete dále zažívat. Možná, že teď ještě tak úplně nevíte, co přesně chcete.

Je to v pořádku. I tak jste už teď v takovém případě daleko před těmi, co jen nadávají na okolnosti a nejsou ochotni přijmout současnost jako výsledek svých předchozích rozhodnutí nebo vlastní pasivity.

Pokud cítíte nebo si myslíte, že nastal čas začít pravidelně vítězit, nahradit překážky a porážky výhrami, tak právě pro vás jsme vytvořili systém SMSkouc.cz.

Jak a proč to funguje…

Sport Couple Of Athletes SuccessSMS kouč je postavený právě na 3 věcech, které dělají úspěšní lidé, zatímco pasivní lidé je odmítají a proto sklízí v životě porážky.

Pomůže vám vnést do života rytmus, nasměruje vaši pozornost na sebe a prostřednictvím na míru poskládaných otázek vám usnadní přijmout sami sebe a uvědomit si celou řadu nových souvislostí.

SMS kouč je vám průvodcem na vaší cestě růstu a zažívání AHA momentů, stává se inspirací a oporou ve chvílích, kdy se jiní bez pravidelné podpory vzdávají místo, aby dokázali dotáhnout věci do úspěšného konce.

Chcete začít vítězit, stačí jediné!

Být ochotný do sebe investovat 2x 5 minut denně a začít díky otázkám od SMS kouče směřovat svoji pozornost 2x denně jinak než dosud.

Dokážete najít ve svém životě denně 10 minut času na nalézání řešení, odhalování souvislostí a svůj růst?
Stojíte sami sobě za pravidelnou denní investici 35 korun, tzn. investice srovnatelné s cenou 1 kávy nebo piva?

Získejte denní motivaci, inspiraci a podporu

žádné limity

Sám vím, o kolik snazší je růst a vítězit, když máte podporu dalších lidí. Pokud si připadáte na všechno sami a cítíte se proto osamocení, nastal ten správný čas to změnit.

Tohle rozhodnutí je pouze na vás a já vám ho mohu pouze usnadnit.

Jak? Faktem, že garantujeme vaši spokojenost, protože je pro nás důležitá. Celý systém SMS kouče vznikl, aby se lidem stalo dostupné to, za co manažeři svým koučům platí tisíce korun za jedno setkání.

Za to, za co byste profesionálnímu kouči zaplatili tisíce korun za hodinu, tzn. za jejich otázky a podporu, tak za to u nás získáte několik měsíců tréninku, který vám dokáže podobně účinně proměnit život.

Ano, pořád stejně jako při práci s koučem o konečném výsledku rozhodujete vy.

To co získáte u nás navíc, je garance výsledků. Když se ve vašem životě do 30 dní nic nezmění a vy nepocítíte pozitivní vliv SMS kouče na svůj život, zaplatíme celý trénink za vás.

Ano, opravdu to znamená to, že v takovém případě získáte celou svoji investici do sebe zpět a to bezpodmínečně.

Máme důkazy, že to funguje

img7Z roku a půl fungování dobře víme, že náš systém otázek na míru a vzájemná podpora uživatelů SMS kouče posune výrazně vpřed každého, kdo náš systém skutečně denně používá.

SMS kouče jsme vytvořili, abychom učinné knowhow a postupy poskytli daleko více lidem, a dokázali jim současně poskytnout podporu, na kterou by jako jednotlivci pravděpodobně nedosáhli.

Podporu v podobě SMS koučinku si může dovolit skutečně každý, kdo touží změnit svou aktuální situaci.

10 minut času denně a 35 korun jsou “limity”, které dokáže vyřešit každý.

A pokud někdo říká něco jiného, tak se prostě vymlouvá a chybí mu v životě právě to, co mu do života SMS kouč dokáže přinést – sebejistota, sebedůvěra a odvaha začít denně krok za krokem vítězit.

Chcete vědět v čem, konkrétně může SMS kouč pomoci i vám, napoví vám to příběhy našich klientů nebo nás kontaktujte a my s vámi po telefonu probereme vaši konkrétní situaci a vybereme vám řešení na míru.