Plníte si své sny?

Sport Couple Of Athletes SuccessPlníte si své sny?

V životě máme každý na výběr. Můžeme plnit sny někoho jiného a postupně zapomenout na naše vlastní. Nebo můžeme pomalu vědomě pracovat na splnění vlastních snů a také můžeme spolupracovat s druhými a plnit si své sny rychle hledáním synergie s ostatními.

Máme svobodu volby, jakou cestu pro sebe zvolíme.

Co dělá většina lidí?

Většina lidí pracuje za mzdu na splnění cizích snů a největší část své životní energie a pozornosti prodá. Proč? Protože si denně nechává vnutit cizí sny, cíle a hodnoty…

Výsledkem je, že jejich sny se tak časem promění v pouhé snění o tom až se jejich situace jednou změní… Až vydělají více peněz a budou mít možnost si koupit to samé, co má soused, známý, celebrita v televizi.

Neuvědomují si, že se ocitli v bludném kruhu a stali se křečkem v kolotoči. Stali se motorem, který pohání plnění snů druhých mnohem více než jak rychle se posouvají vpřed ke splnění svého vlastního snu.

Jak jste na tom vy?

Máte dostatek sebevědomí na to plnit si své sny?
Proměnit je ve své životní cíle a sdílet svou vizi s ostatními?

magdalenaVe čtvrtek 10.9. ve 20.05 se s vámi společně s mým charismatickým hostem Magdalenou Vokáčovou podělíme o své životní příběhy a zkušenosti. A obohatíme vás také o zkušenosti našich klientů z více než 22 let koučovací praxe nás dvou.

Naším cílem je prostřednictvím sdílení svých zkušeností vám ukázat, že změna je možná a mnohem snazší než si většina lidí mylně myslí.

Sebevědomí, odvaha být sám sebou, vědomí vlastního přínosu pro druhé jsou denně pod palbou očekávání a domněnek nás samotných a také našich blízkých, kteří jsou na tom často stejně jako my.

Odvaha je víra v sebe

Jen hrstka lidí z celé naší společnosti si sama skutečně věří a dokáže si plnit své sny.

Pokud k nim už patříte, gratuluji. A pokud k nim chcete začít patřit, sledujte ve čtvrtek večer naše živé vysílání na téma: Jak zvýšit své sebevědomí a sebehodnotu.

http://smskouc.cz/jak-rychle-zvysit-sve-sebevedomi-a-sebehodnotu/