Pro koho SMS kouč není a pro koho je užitečný?

Komu SMS kouč NENÍ určen?

Minulost a budoucnostLidem, kteří jsou spokojení s tím, co aktuálně mají a necítí žádnou potřebu na svém životě cokoli měnit. Není pro ty, kteří jsou vyrovnaní a život jim plyne přesně dle jejich představ. A také není pro ty, kdo se ve svém životě pasovali do role obětí a na ostatní svalují vinu za své vlastní neúspěchy.

Užitečný není ani pro lidi, kteří jsou jen zvědaví nebo váhaví a čekají, co jim život přinese.

Tedy pro lidi, kteří se soustředí v životě na hledání cesty nejmenšího odporu a mylně doufají, že když budou v životě sázet pouze na jistotu, vyhnou se tak na rozdíl od ostatních většině problémů.

A pro koho JE URČEN tento originální SYSTÉM SEBEROZVOJE?

Pro lidi, kteří hledají svůj vlastní osobitý životní styl. Pro lidi, kteří sbírají odvahu a cítí potřebu něco ve svém životě změnit. Pro lidi, co chtějí od života víc než jen sbírat drobky. Je prokazatelně užitečný všem těm, co chtějí přestat přešlapovat na jednom místě a taky těm, kterým se v životě opakují pořád dokola stejné situace.

otazky-SMSkouc Je určen všem, kteří touží po úspěchu a současně si také uvědomují, že pro náš trvalý růst je důležitá životní rovnováha mezi našimi výsledky a vztahy.

SMS kouč je užitečným partnerem pro všechny, kteří chtějí pracovat na svém osobním i profesním růstu, chtějí se stát lepšími partnery, rodiči nebo manažery a kolegy.

Pomáhá nám uvědomit si, v čem všem nás omezuje náš vlastní strach a dokáže nám pomoci probudit náš plný potenciál prostřednictvím změny způsobu motivace, jaký používáme pro dosažení výsledků.

Jak funguje SMS koučink?

Tím, že tento systém seberozvoje dokáže 2x denně účinně nasměrovat naši pozornost na to důležité, pomáhá nám odhalit, co má největší vliv na naši vlastní radost ze života, na náš úspěch a naše vztahy s druhými.

Je specifický tím, že přestože je průvodcem na cestě osobního růstu, poskytuje každému svobodný prostor najít svůj vlastní osobitý životní styl naplněný souladem sama se sebou, pomáhá účinně eliminovat životní stres a zaměřit pozornost na každodenní radost ze života.

Rise AboveRozšiřuje obzor, pomáhá získat nadhled a směřuje naši pozornost, abychom se na svůj život dokázali dívat z více uhlů pohledu než jak jsme byli dosud zvyklí. Rozvíjí smyslová centra našeho mozku a trénuje pomocí koučovacích otázek náš mozek.

Klade důraz na to, abychom rovnoměrně rozvíjeli svůj mozek a dokázali se v životě rozhodovat tak, aby naše rozhodnutí přispívala k našemu růstu a životní spokojenosti.

– Jan Čepelka, autor SMSkouc.cz