4 společné činnosti, které váš vztah posunou na vyšší úroveň

Kolik času trávíte se svým partnerem? Jak byste jedním slovem definovali váš vztah? Když jste zaneprázdněni “jako včely”, můžete se své polovičce odcizit. Je nutno zmínit, že mnohdy je zaneprázdněnost pouhou leností vaší mysli. Alespoň podle světoznámého autora bestsellerů Tima Ferrisse.

Zapřemýšlejme. Pokud obě strany neprojevují zájem o rozvíjení vztahu, vše začne chřadnout. A přitom stačí málo! Zážitky. Ty dokáží spojit i dlouholeté nepřátele. Přinášíme vám 4 specifické činnosti, ze kterých si dokážete vzít hlavně to pozitivní.

“Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.” – William Henry Bragg

1. Zajděte si na společnou masáž

Znáte snad lepé strávený čas než ten, který je spojen s relaxací? Nebojte se z toho učinit měsíční nebo týdenní tradici. Jednoduše vyberte den, místo a oblíbené Spa. Úžasný odpočinek po tvrdém pracovním týdnu. Povídejte si spolu a nebo jen relaxujte za zvuku doprovodné hudby. To vám pomůže se soustředit jen na to pozitivní. Váš vztah projde velmi uspokojivým ovzdušněním.

2. Dejte si sprchu společně

Společné sprchování je velmi zajímavou intimní zkušeností. Existují stovky důvodů proč tato činnost dokáže zpestřit váš vztah. Ano, může vám to přijít zvláštní – neobvyklé. Hlavní důvod je  prostý. Důvěra. Partner či partnerka vás pustí do nejužšího kruhu soukromí svého já. Pokud váš vztah vznikl na bázi pouze příjemných pocitů, takhle činnost vám je opět vyvolá.

3. Vyjeďte na dovolenou společně

Není tak jednoduché zařídit dovolenou s vhodným termínem pro oba, ale stojí to za tu námahu. Nezáleží na tom jestli na ni vyrazíte stopem nebo se budete jen válet na pláži. Úspěch vás potká ve chvíli, kdy dovolená uspokojí vás oba. Proto dělejte plány dohromady. Nemusí to být zrovna jednoduché, ale odměna bude stát za to.

4. Uvařte večeři společně

Vaření je úžasná věc jak váš vztah spojit. I kdyby se vám spálilo co mohlo, nepodceňujte tuto zkušenost. Budete mít společný zážitek, u kterého se nasmějete. Hlavně pracujte společně. Vyzkoušejte něco jednoduchého. Pizzu, salát nebo třeba sushi. Pokud se vám povede něco chutného, uloží se tato vzpomínka do sekce pozitivní a skvělé.

Jak vidíte, existuje dostatek způsobů, jak vztah učinit ještě pevnější. Přeji vám, ať si užijete co nejvíce nejlepšího času s vaši milovanou osobou!

Víte, že vaše vztahy ovlivňuje nastavení vašeho mozku? Zjistěte jak na tom jste! Udělejte si ZDARMA Test smyslových center mozku. Během 5 minut vám do emailu dorazí pečlivě zpracované výsledky v PDF.