4 přesvědčivé důvody proč se vyhnout lidem, které pohltila destruktivní negace

Chcete být úspěšní?

Toužíte v životě něco změnit? 

Díky kombinaci vytrvalosti, vynalézavosti a proaktivního chování toho lze dosáhnout.

Ještě jednu důležitou věc lidé na cestě k úspěchu podnikají.

Vyhýbají se lidem, které pohltila absolutní a ničivá negace! Tuší, že to pro ně může mít hrozivé následky.

Několik let zpět, jako čerstvě promovaný student hotelové školy, jsem snil o vlastním gastronomickém zařízení. Mé nadšení bylo obrovské. Vytvořil jsem si podnikatelský plán. Vzal jsem v potaz lokalitu, vybavení, zboží, zaměstnance, reklamu. Začal jsem i hledat partnera, který by celý projekt pomohl zafinancovat.

Pochopitelně jsem se setkával s překážkami. I tak jsem si věřil. Myslel jsem si, že mě nic nedokáže rozhodit.

Přesto to přišlo. Toho osudového dne jsem se setkal se ženou jménem Alice.

Během jedné pracovní směny jsem přišel o argumenty i kompletní sebevědomí. Ptáte se proč?

Sen jsme měli prakticky totožný. S tím rozdílem, že ona byla přesvědčena o jeho nenaplnění. Nepovedlo se to jí, nepovede se to ani mně.

Celý den investovala čas do toho, abych na to nahlížel stejně. Bohužel, musím podotknout, se jí to podařilo. Alespoň na nějakou dobu.

Negace má na naše vědomí obrovský vliv. Dokonce i ve chvíli, kdy pouze posloucháte “vtipné” narážky od svých kamarádů. Je vědecky prokázáno, že tomu pomalu a jistě začnete věřit. Alespoň podvědomě. A to vám ubližuje!

Probral jsem desítky knih a webových článků. Chtěl jsem pro vás připravit upozornění, které ve vás v případě potřeby rozsvítí varovný majáček. Mnoho faktů, které zmíním níže jsou slova velikánů jakož je Randy Gage či James Allen.

Proč je zapotřebí se negativním lidem vyhýbat?

1. Nebudete růst

Negativní lidé si libují ve stagnaci. Ve zkratce to znamená, že pokud se nerozvíjí oni, tak vy nemáte šanci. Negativisti silně dupou na brzdu po cestě svého i vašeho života. Pozitivní lidé naopak naplno sešlápnou plyn. Posouvají sebe i vás mílovými kroky.

2. Život je příliš krátký

Nevím jak vy, ale já nechci svůj život trávit po boku lidí, které pohltila negace. Nabručenost, nevrlost, podrážděnost. Stojí nám to za to?

Tito lidé mají tendence dělat ze života peklo.

Já chci žít svůj život. Já chci prožívat svou spokojenost a štěstí. Jak jste na tom vy?

3. Negativní lidé vás nebudou v těžkých časech podporovat

Každého z nás potká v životě chvíle, kdy budete čelit nepřízni osudu. Zaručím vám, že negativní lidé vás nepodpoří. Valná většina vás srazí dolů.

Je to to, co potřebujete?

4. Lidé plni negace mohou mít vliv na váš postoj

“Nedovolte negativním a toxickým lidem pronajímat prostory ve vaší hlavě. Zvyšte nájem a všechny vykopněte!” – Robert Tew

Doporučení Randyho Gage je jednoduché. Ukončete přátelství s negativními lidmi. Jakmile tyto osoby vyloučíte ze svého života, zařadíte nejvyšší rychlost k naplnění vašich cílů. Budete mnohem produktivnější, spokojenější a šťastnější!

To vám taktéž ze srdce přeji. VYTRVEJTE a žijte blaze!

Potřebujete si udělat ve svém životě jasno? Udělejte si zdarma Test smyslových center mozku. Během 10 minut zašleme výsledky na váš email. Výsledky, které změní váš život!