3 významné společenské lži, které vám brání žít život naplno

Proč si libujeme ve snaze přizpůsobit svůj život většině? Doopravdy je tohle cesta ke spokojenému a plnohodnotnému bytí?Udělejte pravý opak! Postavte se čelem vaší jedinečné a zajímavé bytosti. Nechte názory ostatních ať ovlivňují život někoho jiného. Nikdy nebudete lepší okamžik než teď. Žít život po kterém toužíme. Úžasný život.

“Nestálý dav své názory mění vždy při změně vládce.” – Claudius Claudianus

K dosažení požadovaného cíle potřebujete ignorovat 3 významné lži, které se šíří společností jako virus. Které to jsou?

1. Úspěch je opakem selhání

Život je plný nečekaných událostí. Selžete-li v podnikání či v práci je pochopitelné, že se považujete za neúspěšné. Ten seběvědomě znějící hlas ve vaší hlavě se vás snaží přesvědčit, že hra na jistotu přináší do každého dne úspěch. Je to však pravda?

Chyba není opakem úspěchu, ale jeho nedílnou součástí. Byla by dnes k dispozici kvalitní žárovka, kdyby Edison neprovedl svůj 10000x pokus? Úspěšní vědí, že hra na jistotu působí na člověka spíše destruktivním způsobem.

2. Další lidé jsou na tom lépe než já

Je váš nejlepší kamarád úspěšný podnikatel, umělec, sportovec? Máte pocit, že mnoha vašim blízkým již ovlivnil život úspěch? Co dělají jinak?  Jsou snad na tom lépe než vy?

Nemusíte mít život Billa Gatese, aby jste žili plnohodnotně. Pravdou je, že každý z nás je unikát. Jakmile přijmete kdo jste (odpovězte unikát), pochopíte, že nemusíte ostatní vnímat jako lepší jedince. Přeci jen sami si tvoříme svou specifickou cestu životem. Chopte se jí, dejte jí směr a věřte si!

3. Musím být jako ostatní, jinak nebudu šťastný

Musíte splnit očekávání společnosti? Jít na školu, najít si práci, oženit se / vdát se, mít děti a pak spokojeně umřít?

Nepodléhejte konvenčnímu myšlení. Nemusíte mít stejné sny a cíle jako ostatní. Od toho jsme přece každý unikátní. Buďte sami sebou a určete si svou jedinečnost.

Víte, že vaše rozhodování ovlivňuje nastavení vašeho mozku? Zjistěte jak na tom jste! Udělejte si ZDARMA Test smyslových center mozku. Během 5 minut vám do emailu dorazí pečlivě zpracované výsledky v PDF.